Nedeľa, 17.12.2017
-5.4°C
+421 48 6712 512
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Golf Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.

region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Akciové ponuky GOLF

Neprehliadnite aj ďalšie ponuky spoločnosti Ski, Golf & Hotel Resort TÁLE
Hotely
Silvestrovský pobyt v hoteli Stupka Silvestrovský pobyt v hoteli StupkaRodinný Silvester s animáciami, ľudovou hudnou, vynikajúcim jedlom a snehom.Silvestrovský pobyt v hoteli Golf Silvestrovský pobyt v hoteli GolfPrežite pokojný Silvester v príjemnom hoteli Golf, Tále.Školenia v hoteli Stupka a Golf Školenia v hoteli Stupka a GolfKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Wellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.Lyžiarsky pobyt Lyžiarsky pobytV hoteli Stupka & Golf a 30% zľavy zo skipasov.
Ski
Koncert ABBA & BONEY M. Koncert ABBA & BONEY M.Malý Silvester v Ski Tále už 29.12.2017Silvester v Stodole v Ski Tále Silvester v Stodole v Ski TáleRozlúčka so starým rokom aj s večerným lyžovaním v Ski TáleHorehronie skipasy Horehronie skipasyLyžujte s jedným skipasom v Ski Tále a v Ski Mýto.Školské lyžiarske kurzy Školské lyžiarske kurzys ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.