Sobota, 21.10.2017
+8.8°C
+421 48 6712 512
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.

Akciové ponuky GOLF

Golf
Golfový pobyt Golfový pobytHra golfu na majstrovskom ihrisku Gray Bear spolu s ubytovaním už od 65 €.Nočný golf na Little Bear Nočný golf na Little BearNOVINKA! Nočný golf na Little Bear akadémii.Golfová jeseň Golfová jeseňGreen fee 18 jamiek na Gray Bear počas jesene už od 50 €!
Neprehliadnite aj ďalšie ponuky spoločnosti Ski, Golf & Hotel Resort TÁLE
Hotely
Jesenný pobyt Jesenný pobytpobyty za zvýhodnenú cenu v termíne od 5.11 do 15.12. 2017Jesenné menu Jesenné menuKačacie špeciality v reštaurácii hotela StupkaŠkolenia v hoteli Stupka a Golf Školenia v hoteli Stupka a GolfKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Silvestrovský pobyt v hoteli Stupka Silvestrovský pobyt v hoteli StupkaRodinný Silvester v hoteli Stupka s animáciami, zábavou a dobrým jedlom.Silvestrovský pobyt v hoteli Golf Silvestrovský pobyt v hoteli GolfPrežite pokojný Silvester v príjemnom hoteli Golf, Tále.Vianočné firemné večierky Vianočné firemné večierkypre vašich zamestnancov v hoteloch Stupka & GolfWellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.Pyramída pre zdravie Pyramída pre zdravieVyskúšajte pozitívne účinky pyramídy pre zdravie.
Ski
Školské lyžiarske kurzy Školské lyžiarske kurzys ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.Silvestrovský týždeň Silvestrovský týždeňBohatý program v Ski Tále od 26.12.2017 do 6.1.2018Silvester v Stodole v Ski Tále Silvester v Stodole v Ski TáleRozlúčka so starým rokom aj s večerným lyžovaním v Ski Tále