Sobota, 17.11.2018
-4.1°C
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Golf Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.

Napísaním dotazu automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia môjho dotazu. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov na uvedený účel.  Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Akciové ponuky GOLF

Neprehliadnite aj ďalšie ponuky spoločnosti Ski, Golf & Hotel Resort TÁLE
Hotely
Tip na vianočný darček Tip na vianočný darčekDarčekové poukazy na služby v Ski, Golf & Hotel Resort Tále..Školenia v hoteli Stupka Školenia v hoteli StupkaKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Silvestrovský pobyt v hoteli Stupka Silvestrovský pobyt v hoteli StupkaRodinný Silvester s animáciami, ľudovou hudnou, vynikajúcim jedlom a snehom.Silvestrovský pobyt v hoteli Golf Silvestrovský pobyt v hoteli GolfPrežite pokojný Silvester v príjemnom hoteli Golf, Tále.Wellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.Lyžiarsky pobyt Lyžiarsky pobytV hoteli Stupka & Golf a 20% zľavy zo skipasov.
Ski
Silvester v Stodole v Ski Tále Silvester v Stodole v Ski TáleRozlúčka so starým rokom aj s večerným lyžovaním v Ski TáleŠkolské lyžiarske kurzy Školské lyžiarske kurzys ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.