Sobota, 17.11.2018
-3.1°C
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Golf Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.

Napísaním dotazu automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia môjho dotazu. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov na uvedený účel.  Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Little BearGolfová sezóna na ihrisku Gray Bear a akadémii Little Bear Tále je ukončená. Golfová recepcia a Slovenská reštaurácia sú mimo prevádzky.

Členovia GKT môžu aj naďalej hrať na ihrisku, prosíme vás vopred overiť si na tel.č. 048/6712201 podmienky na hru a následne sa po príchode do areálu zapísať na nástenku pred vchodom do budovy Golfovej recepcie.

Všetkým golfistom ďakujeme za priazeň a návštevu.NOVINKA 2017: NOČNÝ GOLF na osvetlenej 9-jamkovej golfovej akadémii LITTLE BEAR

Výborná príležitosť pre pracovne vyťažených hráčov golfu a tiež pre partie golfistov zrelaxovať večer po absolvovaní seminárov a konferencií v hoteli Stupka, Golf alebo iných okolitých ubytovacích zariadeniach pri hre golfu. VIAC INFO

9-jamková akadémia Little Bear je v prevádzke denne v čase od 09.00 do 16.00 hod.

Na novootvorenej 9-jamkovej golfovej akadémii si môžu aj začiatočníci pod vedením skúsených trénerov vyskúšať golfovú hru a zoznámiť sa s golfom za veľmi prijateľných podmienok a zároveň golfisti si môžu zdokonaliť krátku hru.

Zaujímavosťou je, že sa dá hrať z dvoch smerov – aj opačne v reverznom smere. Je to jedinečný koncept – prvý a jediný na Slovensku. Je koncipované ako polovičné ihrisko s polovičnými dopadovými zónami pre zdokonalenie krátkej hry.

Súčasťou Little Bear sú tréningové plochy: chipping a putting green

Záujemca o hru, negolfista, najprv absolvuje výuku s trénerom na tréningových plochách a následne pod vedením trénera môže ísť hrať na 9-jamkovú akadémiu. Najdlhšia jamka má 269m, PAR 5.

Hra na Little Bear nie je obmedzená hendikepom, individuálne hrať môžu ísť hráči so základným HCP 54 a nižším.


Prevádzková doba:
08:00 - 18:00 (jún, júl, august) - posledný štart možný o 18:00
09:00 - 18:00 (apríl, máj, september, október)

Poplatky za hru (9 jamiek):
člen GKT
- dospelý: 2 EUR
- junior: 1 EUR
nečlen:
- dospelý: 20 EUR
- junior : 10 EUR

Na poplatky za hru na Little Bear sa vzťahuje 50% zľava pre hostí hotela Stupka a Golf a taktiež recipročné zľavy.

Služby:
- elektrické troleje - 10 EUR, KIFFE 15 EUR
- ručné troleje – pripravené pri LITTLE BEAR – bezplatne v cene fee
- hra na golfových elektrických a motorových autách nie je na Little Bear možná

Rezervácie hracích časov: golfová recepcia GRAY BEAR tel: +421 48 6712 512, +421 911 348 843, golfshop@tale.sk, resp. www.teetime.cz

Platba za hru: na golfovej recepcii GRAY BEAR


Záujemcovia o hru na golfovej akadémii LITTLE BEAR majú možnosť využiť samovybavovací automat v priestoroch recepcie LITTLE BEAR.

Rezerváciu tee time je potrebné urobiť vopred na telefónnom čísle golfovej recepcie Gray Bear +421 48 6712 512, +421 903 348 843 resp. cez mobilnú aplikáciu alebo na www.teetime.cz.

Členovia GKT na vybavenie použijú členský preukaz, na ktorý sa im budú služby kumulovať.

Nečlenovia GKT zadajú číslo zakúpeného vouchra / www.teetime.cz / resp. registráciu vykonajú na golfovej recepcii GRAY BEAR.


dizajnovy obraz2
Tip na vianočný darček

Tip na vianočný darček

Darčekové poukazy na služby v Ski, Golf & Hotel Resort Tále..
dizajnovy obraz2