Sobota, 17.11.2018
-2.6°C
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Golf Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.

Napísaním dotazu automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia môjho dotazu. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov na uvedený účel.  Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Tee time a ProshopGolfová sezóna na ihrisku Gray Bear a akadémii Little Bear Tále je ukončená. Golfová recepcia a Slovenská reštaurácia sú mimo prevádzky.

Členovia GKT môžu aj naďalej hrať na ihrisku, prosíme vás vopred overiť si na tel.č. 048/6712201 podmienky na hru a následne sa po príchode do areálu zapísať na nástenku pred vchodom do budovy Golfovej recepcie.

Všetkým golfistom ďakujeme za priazeň a návštevu.ProShop
ponúka širokú paletu sortimentu, ktorý uspokojí nielen náročných golfistov, ale i začiatočníkov zoznamujúcich sa s golfom. Záujemcovia si môžu vybrať golfové bagy, palice, kompletné sety a najrôznejšie golfové doplnky od známych výrobcov Ping, Srixon a Cobra. Obľúbené značky CHERVO, GALVIN GREEN, FOOTJOY vám ponúknu oblečenie a obuv, vyrobené zo špeciálnych materiálov typu dry - matic, cool – matic, water – proof.

Pre detských golfistov je k dispozícii detská golfová výbava, oblečenie rôznych značiek a rukavičky značky Footjoy, znovu v predaji vo všetkých veľkostiach.

Náš golfový obchod sme obohatili o nové značky oblečenia a obuvi v cenách e-shopových predajní.

Nájdete tu oblečenie značky Ralph Lauren, Hugo Boss, J.Lindeberg a Peak Performance, Adidas, Calvin Klain, Alberto, Under Armour a obuv značky Ecco, Adidas a Footjoy. V prípade, že na predajni nie je k dispozícii vaša veľkosť, radi vám ju objednáme.

Hráči majú možnosť bezplatného využitia sprchy a šatne. Kľúče sú k dispozícii v Proshope. Na odkladanie bagov slúžia skrinky v priestoroch caddy roomu za poplatok 0,30 EUR / deň a 50 EUR / sezóna. Hráči, ktorí majú zaplatenú skrinku na celú sezónu si môžu odkladať troleje do electro trolley storage.

V prípade špeciálnych požiadaviek ponúkame možnosť objednávky golfového príslušenstva priamo podľa Vášho želania s odborným poradenstvom zo strany PRO inštruktora. V prípade potreby Vám zapožičiame golfové vybavenie a sprostredkujeme aj opravu poškodeného vybavenia.


PREVÁDZKOVÉ ČASY:


Golfové ihrisko Gray Bear a golfová akadémia Little Bear:
08:00 - 19:00 (jún, júl, august)
10:00 - 15:30 (apríl, máj, september, október)

Driving range:
07:00 - 19:00 (jún, júl, august)
10:00 - 15:30 (apríl, máj, september, október)

Golfová recepcia:
07:00 - 19:00 (júl, august)
09:00 - 15:30 (apríl, máj, jún, september, október)

Caddy room, electric trolleys storage:

07:00 - 19:00 (jún, júl, august)
09:00 - 15:30 (apríl, máj, september, október)

Slovenská reštaurácia:
07:00 - 21:00 (jún, júl, august)
08:30 - 15:30 (apríl, máj, september, október)

Počas súkromných golfových turnajov je vstup do golfového areálu umožnený len pozvaným hosťom. V takomto prípade informujeme na našich stránkach o uzavretí areálu pre verejnosť.

Mini-fotogaléria
Kliknutím na malý náhľad sa zobrazí veľká fotografia. Pre viac fotografií navštívte našu FOTOGALÉRIU.
Golfové ihrisko Gray Bear TáleGolfové ihrisko Tále 002Golfové ihrisko Tále 003

dizajnovy obraz2
Tip na vianočný darček

Tip na vianočný darček

Darčekové poukazy na služby v Ski, Golf & Hotel Resort Tále..
dizajnovy obraz2