Sobota, 17.11.2018
-4.3°C
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Golf Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.

Napísaním dotazu automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia môjho dotazu. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov na uvedený účel.  Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Tréning s PROZlepšite svoju golfovú hru a pripravte sa na ďalšiu sezónu s naším pro trénerom Martinom Ťavodom na golfových trenažéroch v Banskej Bystrici a na hoteli Stupka.
Martin počas zimnej sezóny  poskytuje na golfové hodiny za veľmi výhodné ceny (CENNÍK TU).
Hodiny si môžete rezervovať na tel. čísle 0904109290 alebo mailom na mtgolfpro@gmail.com.
Využite tento zimný čas a radosť z hry Vám bude odmenou. 


Pred rezervovaním tréningu odporúčame oboznámiť sa s nasledujúcimi podmienkami účasti na tréningu.

Tréning golfu s trénerom prebieha na základe rezervácie, ktorá vám bude po preverení bude po preverení záväzne potvrdená. Golfový klub Tále má k dispozícii slovensko-anglicky hovoriaceho PRO trénera. Asistenti trénera sú tiež výbornými hráčmi a učiteľmi golfu. Na tréning nastúpi PRO tréner, alebo asistent, ktorý je práve voľný. Ak bude mať klient požiadavku na konkrétneho trénera, budeme sa snažiť vyhovieť. V prípade, že nebude vo vybranom termíne konkrétny tréner voľný, bude sa tréning riešiť prispôsobením termínu, kedy bude tréner k dispozícii.
V prípade, že na tréning nebude môcť klient nastúpiť, môže rezerváciu pred nástupom na tréning stornovať bez stornopoplatku nasledovne:
do 24 hodín individuálni klienti
do 48 hodín skupiny 7 a viac osôb
V prípade, že stornuje tréning menej ako 24 resp. 48 hodín, bude účtované penále vo výške 100 %. Na tréning prosíme nastúpiť včas. Pri príchode je potrebné sa zahlásiť v recepcii - Pro Shop. V prípade meškania nebude možné zaručiť tréning v objednanom čase.
Po absolvovaní ktoréhokoľvek z golfových programov sa informujte u trénera alebo v Proshope na možnosť ďalšieho pokračovania v tréningu.
Rezervovanie tréningu: Golfová recepcia: Tel: +421 48 6712 512, golfshop@tale.sk.

Oblečenie
Počas golfovej sezóny je žiadúce, aby sa počas hry, tréningu a užívania služieb v jeho areáli dodržiavali pravidlá a všeobecná etiketa. Na tréning sa má hráč dostaviť patrične upravený. Predpísaný odev: polokošeľa s golierikom, športové dlhé nohavice, resp. krátke športové nohavice s dĺžkou tesne nad kolená, športová obuv. Ak predpísané oblečenie nemáte, môžete si ho zakúpiť v Pro Shope v areáli golfového ihriska. Nie je povolené: modré džínsy, sandále, topánky na vysokom podpätku. Okrem všeobecných pravidiel golfu platia v golfovom areáli Gray Bear i miestne pravidlá. Nezabudnite na dodržiavanie miestnych pravidiel.
Metodika výuky

Ku každému z vás budeme pristupovať individuálne, avšak vždy profesionálne. Individuálny bude postup, intenzita a počet hodín výuky v jednotlivých kurzoch. Ste to vy, kto pozná vaše telo najlepšie. Viete, ako dlho sa zotavujete po fyzickej námahe alebo únave. Preto k vám budeme pristupovať s ohľadom na vaše fyzické predpoklady, kondíciu, znalosti a stupeň pochopenia lekcií. Je možné, že ste sa v minulosti venovali iným športom, preto dokážete vaše telo jednoduchšie ovládať a golfové švihy zvládnete s ľahkosťou. Je možné, že vaše nasledovanie v golfe bude veľmi rýchle. Je možné, že po 3 lekciách golfu pre začiatočníkov si trúfnete absolvovať skúšku na základný HCP 54. Vieme, že to bude jediný cieľ, ktorý chcete dosiahnuť a dosiahnete ho. Je však možné, že v skúške neuspejete. Úspešné ukončenie kurzu na získanie základného HCP 54 nie je zaručené uhradením poplatku za absolvovanie kurzu. Nech vás neodradí niekoľko neúspešných odpalov, čipov, patov. Nikto vám nezaručí, že z vás bude špičkový golfista. Trpezlivou a systematickou prípravou však prídu i výsledky. Ak vo vás prebudíme vášeň ku golfu, zdokonalenie hry a postupné znižovanie počtu úderov, bude to predstavovať i úspech našej snahy.
Nerešpektovaním požiadaviek EGA pre získanie základného HCP riskuje Pro tréner odobratie licencie. Preto dôverujte trénerovi a akceptujte jeho rozhodnutie i v prípade, že vám odporučí absolvovať ešte niekoľko lekcií potrebných ku skúške.

Rozcvička

Pred príchodom na tréning nezabudnite na rozcvičku. Pri prvom tréningu ju absolvujete s trénerom, pred ďalšími sa rozcvičte aj bez trénera.


Kedy s tréningom golfu začať?

Odporúčame v začiatku golfovej sezóny. Až osem mesiacov budete mať možnosť zdokonaľovať sa! Akonáhle sprístupníme cvičné odpaliská, môžete začať trénovať. Spravidla je to od apríla až do októbra. Učiť sa golfu v závere golfovej sezóny nie je nič neobvyklé, počas zimnej sezóny môžete trénovať na golfovom trenažéri v hoteli Stupka.


Po tréningu

Po absolvovaní ktoréhokoľvek z golfových programov sa informujte u trénera alebo v Proshope na možnosť ďalšieho pokračovania v tréningu.
Rezervovanie tréningu: Golfová recepcia: Tel: +421 48 6712 512, golfshop@tale.sk.

Možnosť zlepšiť si HCP na Táľoch
Po tvrdom tréningu ste získali HCP 54 a láka vás zahrať si konečne 18- jamkové ihrisko. Môže vás prekvapiť, že na Gray Bear vám bude umožnená hra len v doprovode člena Golfového klubu Tále, ktorý sa zaručí za vašu plynulú hru, dodržiavanie pravidiel a etikety. Na každom golfovom ihrisku platia okrem všeobecne platných golfových pravidiel aj miestne pravidlá. Patrí sem i podmienka hráčskeho hendikepu, ktorá sa líši od ihriska k ihrisku. Ako si však zlepšiť hendikep?
1. Využitím možnosti registrovania nesúťažného výsledku.
2. Spravidla každú stredu sa konajú na golfovom ihrisku Gray Bear turnaje na úpravu HCP. Sú to tzv. hendikepové turnaje, na ktoré sa môžete prihlásiť a upraviť svoj hendikep.

Darčekový poukaz
Ak ste vyčerpali všetky nápady originálne prekvapiť svojich blízkych, darujte im ktorýkoľvek z uvedených programov. Vystavíme vám darčekový poukaz, s ktorým môžu čerpať služby v ich plnom rozsahu.

Mini-fotogaléria
Kliknutím na malý náhľad sa zobrazí veľká fotografia. Pre viac fotografií navštívte našu FOTOGALÉRIU.
GOLF Tále - golfová škola - tréneriGOLF Tále - golfová škola - tréneriGOLF Tále - golfová škola - tréneri
dizajnovy obraz2
Tip na vianočný darček

Tip na vianočný darček

Darčekové poukazy na služby v Ski, Golf & Hotel Resort Tále..
dizajnovy obraz2