Na osvetlenej 9- jamkovej golfovej akadémii LITTLE BEAR

pre pracovne vyťažených hráčov golfu a tiež pre partie golfistov zrelaxovať večer po absolvovaní seminárov a konferencií v hoteli Stupka, Golf alebo iných okolitých ubytovacích zariadeniach pri hre golfu.

ČLENOVIA GOLFOVÉHO KLUBU TÁLE:

Možnosť hrať nočný golf každý deň v čase 20:00 – 24:00 hod. V dňoch piatok a sobota bude akadémia automaticky osvetlená. Poplatok za hru je možné uhradiť priložením klubovej kartičky na čítačku kariet v recepcii Little Bear. Po príchode na recepciu Little Bear vytočte na telefóne, ktorý sa na recepcii nachádza, tel. číslo 617 67 65 a požiadajte pracovníka SBS v Apartmánoch Gray Bear, aby zapol osvetlenie. Zároveň Vás prosíme zapísať sa do knihy návštev na recepcii Little Bear.

Cena (neobmedzený počet jamiek):

Dospelý: 4 € /  Junior: 2 €

Člen golfového klubu Tále má možnosť vziať si do flajtu nečlenov GKT ktorýkoľvek deň v týždni za špeciálnu cenu 15 € (cena za neobmedzený počet jamiek). Na túto cenu už nieje možné uplatniť žiadnu dodatočnú zľavu. Poplatok za nečlena prosíme uhradiť na golfovej recepcii nasledujúci deň resp. v iný deň po dohode s golfovou recepciou.

NEČLENOVIA GOLFOVÉHO KLUBU TÁLE:

Možnosť hrať nočný golf v dňoch piatok a sobota v čase 20:00 – 24:00 hod.

Cena (neobmedzený počet jamiek):

Dospelý: 30 €  /   Junior: 15 €  /  PRO hráč: 5 €

Na ceny green fee sa vzťahujú recipročné zľavy aj 40% zľava pre hostí hotela Stupka a dependence hotela Golf. Zľavy nie je možné kumulovať a platí najvýhodnejšia možná zľava.

Posledný možný tee time: o 20:00 hod.

REZERVÁCIE TEE TIME NA LITTLE BEAR:
tel: +421 48 6712 512, po 18:00 hod. tel.: 0911 348 843
e-mail: golfshop@tale.sk alebo cez aplikácie TeeTime.cz a Golf Tále

Aktuálne akcie a balíky

Partneri