Golfové ihrisko Gray Bear a golfová akadémia Little Bear sú OTVORENÉ!


Prosíme vás striktne dodržiavať pravidlá nasledovne:

 1. Počet hráčov vo flajte max. 4 hráči. Tee times je možné rezervovať v čase 9:00 – 18:00 hod. Prvý možný štart na Little Bear o 11:00 hod.

 2. Cvičné plochy na Gray Bear (driving range, chipping a putting green) sú otvorené denne v čase 8:30 – 20:00 hod.
  Cvičné plochy na Little Bear sú otvorené denne v čase 11:00 – 20:00 hod. Tréning na cvičných plochách na Little Bear len s vlastnými loptičkami.

 3. Až po výmenu kariet a odstúpenia od spoluhráčov v skupine sú hráči povinní mať rúško, to platí aj na recepcii pri registrácii a celkovo v interiéri.

 4. Medzi jednotlivými flajtmi poprosíme dodržiavať rozostupy, zachovávať tempo hry, zbytočne sa nezdržiavať hľadaním stratenej lopty a nevracať sa.

 5. Poplatok za hru je možné uhradiť platobnou kartou v golfovej recepcii, resp. členovia GKT si môžu dať hru na účet. Do golfovej recepcie vstupujte jednotlivo s použitím rúška.

 6. Hráčom sa povoľuje opäť vyberať vlajky z jamiek, pokiaľ to považujú za potrebné. Hráč, ktorý plánuje vyberať vlajky z jamiek je povinný mať pri sebe dezinfekčný prostriedok, alebo ochranné rukavice a zakaždým ich použiť.

 7. Hrable sú opäť umiestnené pri bunkeroch, hráč má povinnosť po sebe upraviť bunker. Hráč, ktorý plánuje použiť hrable, je povinný mať pri sebe dezinfekčný prostriedok, alebo ochranné rukavice a zakaždým ich použiť.

 8. Pri použití čističa loptičiek použite vlastný dezinfekčný prostriedok alebo rukavice.

 9. Slovenská reštaurácia s možnosťou sedenia na letnej terase a od 20. mája aj v interiéri, poskytovať svoje služby denne v čase 9:00 – 19:00 hod. Predajný automat na Little Bear je k dispozícii.

Vedenie golfového ihriska si vyhradzuje vykonať zmeny v tomto nariadení podľa aktuálnej situácie.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri

Rezervácia TeeTime