Charakteristika Gray Bear

Gray Bear je prvé 18 – jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku. Ihrisko bolo otvorené 8. augusta 2002. Je situované v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry, v rekreačnom stredisku Tále.

Symbolickú pásku pri otvorení prestrihol legendárny profesionálny golfista a kapitán Ryder Cupu Tony Jacklin. O našom ihrisku povedal …oceňujem ho pre unikátne a krásne prírodné scenérie, originálnosť prostredia a dizajnu. Ten vypracovala americká firma International Golf Course Design South Carolina s dizajnérmi Bobom Waltonom a Skipom Malekom. Šejping ihriska previedla škótska firma Southern Golf Ltd.,Veľká Británia.

Gray Bear získalo pre rok 2019 Certifikát kvality s maximálnym počtom 5* za poskytované služby.


Prírodné podmienky Gray Bear

Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné aj napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami. Par ihriska je 71.


Významné odohraté turnaje na Gray Bear

Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo aj počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v júli a auguste 2006 a Allianz Ladies Slovak Open zo série Ladies European Tour v rokoch 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014.

Mapa Gray Bear, 18-jamkové majstrovské golfové ihrisko


Viac dôležitých informácií


Oboznámte sa s Miestnymi pravidlami a používaním e-carts

Zistite Recipročné zľavy

Nesúťažný výsledok

Prečítajte si o nových  Pravidlách golfu 2019

Obrázkové prílohy

Ilustrácie k Pravidlu 3e

Výpočet Hracieho HCP

Aktuálne akcie a balíky

Partneri

Rezervácia TeeTime