Jedinečný koncept 9-jamiek, ktoré môžete hrať

v oboch smeroch

Charakteristika Little Bear

Golfová akadémia Little Bear je vhodná nielen pre začínajúcich golfistov, ale aj pre pokročilých, ktorí si tu môžu zdokonaliť svoju krátku hru.

Vyskúšajte si a zoznámte sa s golfom pod vedením skúsených trénerov a za veľmi prijateľných podmienok.

Súčasťou golfovej akadémie sú tréningové plochy: chipping a putting green.

Hra na golfovej akadémii Little Bear nie je obmedzená hendikepom. Individuálne hrať tu môžu hráči so základným HCP 54 a nižším.

9-jamková golfová akadémia Little Bear na Táľoch je vhodná nielen pre začínajúcich golfistov, ale aj pre skúsenejších na trénovanie krátkej hry.
Nočný golf Tále, 9-jamková golfová akadémia Little Bear je k dispozícii od 20:00 do polnoci.

Zaujímavosťou je, že golfová akadémia sa dá hrať z dvoch smerov – aj v reverznom smere. Ide o jedinečný koncept – prvý a jediný na Slovensku.

Ihrisko je koncipované ako polovičné ihrisko s polovičnými dopadovými zónami pre zdokonalenie krátkej hry. Golfová akadémia Little Bear bola slávnostne otvorená 8. augusta 2014.

Nočný golf Tále

je výborný spôsob relaxu pre pracovne vyťažených hráčov golfu a tiež pre partie golfistov. Hra pod nočnou oblohou má svoje osobité čaro. Osvetlené ihrisko Little Bear je k dispozícii od 15. júna do 15. septembra v dňoch piatok a sobota od 19:00 hod. s posledným tee time o 21:00 hod., resp. v mesiacoch júl a august o 22:00 hod.

Golfová akadémia Little Bear – miesto pre teambuilding

Po dlhých seminároch, konferenciách či školeniach v hoteli Stupka, či v inom ubytovacom zariadení v okolí, vám určite padne vhod relax na „9-tke“. Oceníte ho vy, vaši obchodní partneri aj zamestnanci.

Kontaktujte naše obchodno-marketingové oddelenie: infotale@tale.sk, 048 6712 205, 209.

Ďalšie dôležité informácie


Aktuálne akcie a balíky

Partneri