Rezervujte si tee time cez golfovú recepciu:

Tel: +421 48 6712 512
E-mail: golfshop@tale.sk


alebo použite aplikácie:

Aplikácia golfového klubu Tále

Aplikácia Golfového klubu Tále obsahuje všetky dôležité informácie o prvom majstrovskom golfovom ihrisku na Slovensku – informácie o ihrisku vrátane detailnej Birdie Card, naplánované turnaje, štatistiky, webkamery, cenníky, ako aj nástroj na výpočet hracieho HCP.


Tee Time aplikácia

TeeTime – rezervácie na väčšine golfových ihrísk v SK a ČR, prihlásenie a výsledky turnajov, kompletný zoznam golfových ihrísk a ich hrací HCP. Prihlásenie a odhlásenie a výsledky golfových turnajov piamo z apllikácie v spolupráci s SKGA a ČGF.

Golfshop / golfová recpecia ponúka široký golfový sortiment, ktorý uspokojí nielen náročných golfistov, ale aj začiatočníkov zoznamujúcich sa s golfom. Môžete si vybrať golfové bagy, palice, kompletné sety a golfové doplnky od známych výrobcov Ping, Srixon a Cobra. Obľúbené značky oblečenia a obuvi – CHERVO, GALVIN GREEN, FOOTJOY. Sú vyrobené zo špeciálnych materiálov typu dry – matic, cool – matic, water – proof.

Pre detských golfistov je k dispozícii detská golfová výbava, oblečenie rôznych značiek a rukavičky značky Footjoy.

Náš golfshop sme obohatili o nové značky oblečenia a obuvi v cenách e-shopových predajní. V prípade, že na predajni nie je k dispozícii vaša veľkosť, radi vám ju objednáme.

V prípade špeciálnych požiadaviek ponúkame možnosť objednávky golfového príslušenstva priamo podľa vášho želania s odborným poradenstvom zo strany PRO trénera. V prípade potreby vám zapožičiame golfové vybavenie a sprostredkujeme aj opravu poškodeného vybavenia.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri