REZERVÁCIA TEE TIME CEZ GOLFOVÚ RECEPCIU:

Tel: +421 48 6712 512
E-mail: golfshop@tale.sk


alebo použite aplikácie:

Aplikácia Golfového klubu Tále obsahuje všetky dôležité informácie o prvom majstrovskom golfovom ihrisku na Slovensku – informácie o ihrisku vrátane detailnej Birdie Card, naplánované turnaje, štatistiky, webkamery, cenníky, ako aj nástroj na výpočet hracieho HCP.


TeeTime – rezervácie na väčšine golfových ihrísk v SK a ČR, prihlásenie a výsledky turnajov, kompletný zoznam golfových ihrísk a ich hrací HCP. Prihlásenie a odhlásenie a výsledky golfových turnajov piamo z apllikácie v spolupráci s SKGA a ČGF.ProShop ponúka širokú paletu sortimentu, ktorý uspokojí nielen náročných golfistov, ale i začiatočníkov zoznamujúcich sa s golfom. Záujemcovia si môžu vybrať golfové bagy, palice, kompletné sety a najrôznejšie golfové doplnky od známych výrobcov Ping, Srixon a Cobra. Obľúbené značky CHERVO, GALVIN GREEN, FOOTJOY vám ponúknu oblečenie a obuv, vyrobené zo špeciálnych materiálov typu dry – matic, cool – matic, water – proof.

Pre detských golfistov je k dispozícii detská golfová výbava, oblečenie rôznych značiek a rukavičky značky Footjoy, znovu v predaji vo všetkých veľkostiach.

Náš golfový obchod sme obohatili o nové značky oblečenia a obuvi v cenách e-shopových predajní.

Nájdete tu oblečenie značky Ralph Lauren, Hugo Boss, J.Lindeberg a Peak Performance, Adidas, Calvin Klain, Alberto, Under Armour a obuv značky Ecco, Adidas a Footjoy. V prípade, že na predajni nie je k dispozícii vaša veľkosť, radi vám ju objednáme.

V prípade špeciálnych požiadaviek ponúkame možnosť objednávky golfového príslušenstva priamo podľa Vášho želania s odborným poradenstvom zo strany PRO inštruktora. V prípade potreby Vám zapožičiame golfové vybavenie a sprostredkujeme aj opravu poškodeného vybavenia.


Služby golfistom


Súčasťou rezortu sú ďalšie služby, ktoré pomáhajú začiatočníkom a pokročilým golfistom skvalitniť hru. Tréningové plochy pri Gray Bear: driving range, pitching a putting green sú k dispozícii počas celej sezóny. Novinkou je 9-jamková golfová akadémia Little Bear s tréningovými plochami.

Poplatky driving range:
– 7,00 € / vstup (50% zľava pre deti do 12 rokov)
– 3,00 € / 50 cvičných loptičiek. Člen GKT: 50% zľava

Hráči majú možnosť bezplatného využitia sprchy a šatne. Kľúče sú k dispozícii v ProShope. Na odkladanie bagov slúžia skrinky v priestoroch caddy roomu za poplatok 0,30 EUR / deň a 50 EUR / sezóna. Hráči, ktorí majú zaplatenú skrinku na celú sezónu si môžu odkladať troleje do electro trolley storage.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri