Hlavný golfový profesionál na ihrisku Gray Bear – Martin ŤAVODA:

Hlavný Pro tréner Martin Ťavoda
  • tréner viacerých reprezentantov SR
  • sám Slovensko reprezentoval po dobu deviatich rokov
  • plne kvalifikovaný golfový profesionál v rámci PGA of Great Britain & Ireland
  • odborné znalosti ohľadom biomechaniky a golfového fitness Martin získal na Titleist Performance Institute (TPI)
  • do výuky golfu Martin implikuje prácu s tlakom chodidiel – BodiTrak Golf Ground Mechanics
  • pre golfové hodiny s Martinom ho kontaktujte na: tel. čísle  +421 904 109 290, alebo mtgolfpro@gmail.com
  • viaci nfo na www.martintavoda.com


Podmienky účasti na tréningu a stornopodmienky


Tréning golfu s PRO trénerom prebieha na základe predchádzajúcej rezervácie v golfovej recepcii. Golfový klub Tále má k dispozícii slovensko-anglicky hovoriaceho PRO trénera. Asistenti trénera sú tiež výbornými hráčmi a učiteľmi golfu. Na tréning nastúpi PRO tréner, alebo asistent, ktorý je práve voľný. Ak bude mať klient požiadavku na konkrétneho trénera, budeme sa snažiť vyhovieť. V prípade, že nebude vo vybranom termíne konkrétny tréner voľný, bude sa tréning riešiť prispôsobením termínu, kedy bude tréner k dispozícii.

V prípade, že na tréning nebudete môcť nastúpiť, môžete rezerváciu stornovať bez stornopoplatku nasledovne: do 24 hodín individuálni klienti, do 48 hodín skupiny 7 a viac osôb. V prípade, že stornuje tréning menej ako 24 resp. 48 hodín, bude účtované penále vo výške 100 %. Na tréning prosíme nastúpiť včas. Pri príchode je potrebné sa zahlásiť v golfovej recepcii. V prípade meškania nebude možné zaručiť tréning v objednanom čase.

Po absolvovaní ktoréhokoľvek z golfových programov sa informujte u trénera alebo v ProShope na možnosť ďalšieho pokračovania v tréningu.

Rezervovanie tréningu:
Golfová recepcia: Tel: +421 48 6712 512, golfshop@tale.sk.


Oblečenie


Počas golfovej sezóny je žiadúce, aby sa počas hry, tréningu a užívania služieb v jeho areáli dodržiavali pravidlá a všeobecná etiketa. Na tréning sa má hráč dostaviť patrične upravený. Predpísaný odev: polokošeľa s golierikom, športové dlhé nohavice, resp. krátke športové nohavice s dĺžkou tesne nad kolená, športová obuv. Nie sú povolené: modré džínsy, sandále, topánky na vysokom podpätku. Okrem všeobecných pravidiel golfu platia v golfovom areáli Gray Bear i miestne pravidlá. Nezabudnite na dodržiavanie miestnych pravidiel.


Metodika výuky

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, s ohľadom na fyzické predpoklady, kondíciu, znalosti a stupeň pochopenia lekcií, avšak vždy profesionálne. Individuálny bude postup, intenzita a počet hodín výuky v jednotlivých kurzoch.

Úspešné ukončenie kurzu na získanie základného HCP 54 nie je zaručené uhradením poplatku za absolvovanie kurzu. Trpezlivou a systematickou prípravou však prídu i výsledky. Ak vo vás prebudíme vášeň ku golfu, zdokonalenie hry a postupné znižovanie počtu úderov, bude to predstavovať aj úspech našej snahy.

Nerešpektovaním požiadaviek EGA pre získanie základného HCP riskuje Pro tréner odobratie licencie. Preto dôverujte trénerovi a akceptujte jeho rozhodnutie aj v prípade, že vám odporučí absolvovať ešte niekoľko lekcií potrebných ku skúške.


Kedy začať?


Odporúčame v začiatku golfovej sezóny. Až osem mesiacov budete mať možnosť zdokonaľovať sa! Akonáhle sprístupníme cvičné odpaliská, môžete začať trénovať. Spravidla je to od apríla až do októbra. Učiť sa golfu v závere golfovej sezóny nie je nič neobvyklé, počas zimnej sezóny môžete trénovať na golfovom trenažéri v hoteli Stupka.


Po tréningu


Po absolvovaní ktoréhokoľvek z golfových programov sa informujte u trénera alebo v ProShope na možnosť ďalšieho pokračovania v tréningu.

Možnosť zlepšiť si HCP na Táľoch

Na každom golfovom ihrisku platia okrem všeobecne platných golfových pravidiel aj miestne pravidlá. Patrí sem i podmienka hráčskeho hendikepu, ktorá sa líši od ihriska k ihrisku. Ako si však zlepšiť hendikep?
1. Využitím možnosti registrovania nesúťažného výsledku.
2. Spravidla každú stredu sa konajú na golfovom ihrisku Gray Bear turnaje na úpravu HCP. Sú to tzv. hendikepové turnaje, na ktoré sa môžete prihlásiť a upraviť svoj hendikep.


Darčekový poukaz


Ak ste vyčerpali všetky nápady originálne prekvapiť svojich blízkych, darujte im ktorýkoľvek z uvedených programov. Vystavíme vám darčekový poukaz, s ktorým môžu čerpať služby v ich plnom rozsahu.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri

Rezervácia TeeTime